Na Pomorzu we wtorek pojawią się chmury i przejaśnienia! – Prognoza na 7 września

Nad obszar północnej Polski w najbliższych godzinach napływać będzie ciepłe i na ogół wilgotne powietrze z południowego zachodu i południa Europy. W zamian tego pogodę na Pomorzu kształtować będzie wyż, który źle może wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie.

Autor Zdjęcia Mariusz Jasłowski - Meteo24

Autor Zdjęcia Mariusz Jasłowski – Meteo24

Natomiast w poniedziałek wieczorem oraz we wtorek w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i wybrzeżu również mogą rozwijać się liczne oraz silne mgły i zamglenia. Poza tym będzie bez opadów i burz oraz dodatkowo pojawi się całkowite i duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura powietrza wyniesie od +8°C do +11°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od południowego – zachodu oraz z południowego – wschodu i południa. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach będzie spadać oraz o północy na poziomie morza wskaże 1024 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i wybrzeżu również mogą rozwijać się liczne oraz silne mgły i zamglenia. W zamian tego będzie bez opadów i burz oraz dodatkowo pojawi się umiarkowane i duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura powietrza w cieniu wyniesie od +22°C do +23°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od południowego – zachodu oraz z południowego – wschodu i północnego – zachodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach zacznie się wahać oraz w południe na poziomie morza wskaże 1023 hPa.

Comments are closed.