Zespół

Strona prowadzona jest przez pasjonatów pogody, nie czerpiemy z tego żadnych korzyści materialnych. Cieszymy się naszą pasją i tym, że możemy informować ludzi przed groźnymi zjawiskami, a następnie relacjonować je. Prowadzimy stronę na facebooku, gdzie prowadzimy często relacje “Na żywo”.


Mariusz Jasłowski
Redaktor naczelny, łowca burz i synoptyk – pasjonat

Utalentowany pasjonat pogody oraz informatyki. Ukończył szkołę średnią. Zawsze znajduje się w centrum akcji i nie lubi, gdy coś go omija. Lubi doradzać, brać czynny udział w podejmowaniu decyzji, być odpowiedzialnym za projekty lub przedsięwzięcia. Do tego zazwyczaj jest pracowity i przedsiębiorczy. Angażuje się w pracę tylko, jeśli ta daje mu satysfakcję i spełnienie.


Damian Zbieg
Redaktor, łowca burz, Synoptyk – pasjonat

Pasjonat pogody, łowca burz i synoptyk z wieloletnim stażem. Prowadzi amatorską stację pogody od 18 lat. Były członek Stowarzyszenia „Polscy Łowcy Burz-Skywarn Polska”, gdzie osiągnął uprawnienia do wydawania prognoz i ostrzeżeń przed niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi. Były synoptyk w prywatnym biurze prognoz pogody. Od 2017 roku członek grupy “lubuscy łowcy burz” Twórca bloga o zaobserwowanych zjawiskach burzowych.


Szymon Glinkowski
Założyciel, łowca burz

Młody pasjonat pogodowy, założył stronę Meteo24 pod nazwą GS-Weather, która przedstawiała pogodę tylko dla jego miasta, jakim jest Krotoszyn w południowej Wielkopolsce. Wraz z dynamicznym rozwojem strony, zaczęła ona zawierać prognozy pogody dla Polski.
W dalszym ciągu dąży do ulepszenia strony pod kontem wizualnym i funkcjonalnym — perfekcjonista.
Od roku 2016 członek grupy „Krotoszyńscy Łowcy Burz”. Były członek zarządu fundacji „Sieci Obserwatorów Burz”. Fotograf i pilot drona.