W poniedziałek będzie gorąco i bez opadów! – Prognoza na 7 czerwca

Nad obszar naszego kraju z początkiem nowego tygodnia będzie napływać gorące oraz ciepłe i na ogół dość mało wilgotne powietrze z południowego zachodu i zachodu i południa Europy. W zamian tego pogodę w Polsce w dalszym ciągu kształtować będzie wyż, który źle wpływać może na nasze samopoczucie i zdrowie.

Autor Zdjęcia Mariusz Jasłowski - Meteo24

Autor Zdjęcia Mariusz Jasłowski – Meteo24

Natomiast w niedzielę wieczorem oraz w poniedziałek w nocy i o poranku w całym naszym kraju oraz nad samym morzem i w górach powinno być bez opadów i burz. Jedynie lokalnie i miejscami mogą rozwijać się mgły i zamglenia. Poza tym utrzyma się z nami zmienne jak i duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura powietrza wyniesie od +8°C do +12°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach nadal będzie się wahać oraz o północy w Warszawie na poziomie morza wskaże 1020 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem w Poniedziałek będzie też bez opadów i burz oraz między innymi pojawi się zmienne i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura powietrza wyniesie od +23°C do nawet +28°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach również będzie się wahać oraz w południe w Warszawie na poziomie morza wskaże 1020 hPa.

Comments are closed.