W czwartek na Pomorzu pojawią się opady deszczu! – Prognoza na 26 listopada

Nad obszar północnej Polski w najbliższych godzinach nadal napływać będzie chłodne oraz dość wilgotne powietrze z zachodu i południowego-zachodu Europy. Poza tym na Pomorzu pogodę kształtować będzie między innymi wyż znad Morza Czarnego i Rumunii, które źle może wpływać na nasze samopoczucie jak i zdrowie.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu nadal możliwe są liczne marznące mgły i zamglenia. Poza tym utrzyma się duże zachmurzenie z przejaśnieniami oraz dodatkowo powinno być bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie w granicach -1°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany z południowego – zachodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach nadal wyraźnie i bardzo mocno będzie się wahać oraz o północy na poziomie morza wskaże 1019 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i Wybrzeżu nadal możliwe są liczne mgły i zamglenia. W zamian tego utrzyma się duże zachmurzenie z przejaśnieniami, które między innymi przyniesie ze sobą przelotne opady deszczu i mżawki o zmiennym natężeniu. Temperatura powietrza wyniesie od +6°C do +8°C. Wiatr na ogół będzie umiarkowany i porywisty z południowego – zachodu. Dodatkowo w porywach będzie on dochodzić do 40-60 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach nadal wyraźnie i bardzo mocno będzie się wahać oraz w południe na poziomie morza wskaże 1016 hPa.

Comments are closed.