W środę nadal pochmurnie i z opadami mżawki! – Prognoza na 11 listopada

Nad obszar naszego kraju w najbliższych godzinach nadal napływać będzie chłodne i na ogół też wilgotne powietrze z południowego-wschodou Europy. Poza tym na pogodę w Polsce również oddziaływać będzie wyż znad Białorusi i Ukrainy, który dodatkowo źle wpływać może na nasze samopoczucie i zdrowie.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku w całym naszym kraju oraz nad samym morzem i w górach również mogą rozwijać się liczne mgły i zamglenia, które przy niskiej temperaturze mogą lokalnie zamarzać i osadzać szadź. Dodatkowo utrzyma się małe oraz zmienne jaki duże zachmurzenie z przejaśnieniami, które między innymi przyniesie ze sobą przelotne opady deszczu lub mżawki. Temperatura powietrza wyniesie od 0°C do +3°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany z południowego – wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych nadal będzie się wahać oraz o północy w Warszawie na poziomie morza wskaże 1032 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na przeważającym obszarze Polski oraz nad samym morzem również możliwe są liczne mgły i zamglenia. W zamian tego pojawi się też całkowite oraz zmienne jak i duże zachmurzenie z przejaśnieniami, które dodatkowo przyniesie ze sobą przelotne opady deszczu i mżawki. Temperatura powietrza wyniesie od +7°C do +12°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany z południowego – wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach nadal wyraźnie i bardzo mocno będzie się wahać oraz w południe w Warszawie na poziomie morza wskaże 1029 hPa.

Comments are closed.