We wtorek na Pomorzu pogoda będzie zmienna! – Prognoza na 10 listopada

Nad obszar północnej Polski w ciągu doby nadal napływać będzie dość chłodne i na ogół wilgotne powietrze z południowego-wschodu Europy. Poza tym pogodę na Pomorzu w dalszym ciągu kształtować będzie wyż znad Krajów Nadbałtyckich i Białorusi.

Autor Zdjęcia Mariusz Jasłowski - Meteo24

Autor Zdjęcia Mariusz Jasłowski – Meteo24

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu nadal będą mogły rozwijać się liczne mgły i zamglenia oraz między innymi pojawi się zmienne i duże zachmurzenie z przejaśnieniami. W zamian tego powinno być bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie od +2°C do +4°C. Wiatr na ogół będzie słaby z południowego – wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach nadal będzie się wahać oraz o północy na poziomie morza wskaże 1031 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i Wybrzeżu również mogą rozwijać się liczne mgły i zamglenia. W zamian tego powinno być bez opadów oraz między innymi utrzyma się też zmienne jak i duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura powietrza wyniesie od +9°C do +11°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany z południowego – wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach nadal wyraźnie i bardzo mocno będzie się wahać oraz w południe na poziomie morza wskaże 1032 hPa.

Comments are closed.