We wtorek również będzie padał deszcz oraz przejdą burze! – Prognoza na 4 sierpnia

W najbliższych godzinach w dalszym ciągu napływać będzie niestabilne oraz między innymi ciepłe i na ogół też umiarkowanie wilgotne powietrze z południowego-zachodu. W zamian tego pojawią się ulewne opady deszczu oraz dodatkowo przejdą lokalnie burze z gradem.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku w całym naszym kraju oraz w górach i nad samym morzem będzie występować na ogół całkowite oraz zmienne i duże zachmurzenie z przejaśnieniami, które przyniesie ze sobą ulewne opady deszczu niewykluczone też lokalne burze z gradem. Temperatura powietrza wyniesie od +14°C do +17°C. Wiatr na ogół będzie słaby oraz umiarkowany i dość silny ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od północnego-zachodu i południowego-wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach zacznie pomału rosnąć oraz o północy w Warszawie na poziomie morza wskaże 1008 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na przeważającym obszarze Polski oraz w górach i nad samym morzem przeważnie występować będzie całkowite oraz duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Poza tym pojawią się przelotne oraz ciągłe opady deszczu lub mżawki o zmiennym i silnym natężeniu. Dodatkowo niewykluczone są też lokalne burze z gradem. Temperatura powietrza wyniesie od +20°C do nawet +27°C. Wiatr na ogół będzie słaby oraz umiarkowany i dość silny ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od północnego-zachodu i południowego-zachodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach nadal pomału będzie rosnąć oraz w południe w Warszawie na poziomie morza wskaże 1006 hPa.

Comments are closed.