W poniedziałek na ogół będzie ciepło i z przejaśnieniami! – Prognoza na 27 kwietnia

Z początkiem tygodnia obszar naszego kraju w dalszym ciągu będzie pod wpływem niżu znad Morza Północnego. Poza tym napływać będzie ciepłe oraz też dość wilgotne powietrze z zachodu i południowego-zachodu Europy. 

Autor Zdjęcia - Mariusz Jasłowski - Meteo24

Autor Zdjęcia – Mariusz Jasłowski – Meteo24

Natomiast w ciągu nocy i o poranku w całym naszym kraju oraz w górach i nad samym morzem utrzyma się zmienne i duże zachmurzenie z przejaśnieniami oraz powinno być bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie od +1°C do +4°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach wyraźnie i bardzo mocno będzie się wahać oraz o północy w Warszawie na poziomie morza wskaże 1010 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na przeważającym obszarze Polski oraz nad samym morzem i w górach powinno być bez opadów. Poza tym będzie ciepło oraz między innymi pojawi się też zmienne i duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura powietrza wyniesie od +14°C do +23°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od południowego-zachodu i południowego-wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach początkowo będzie się wahać oraz w południe w Warszawie na poziomie morza wskaże 1012 hPa.

Comments are closed.