Na Pomorzu w czwartek przybędzie więcej chmur! – Prognoza na 23 kwietnia

Nad obszar północnej Polski napływać będzie na ogół nieco cieplejsze oraz między innymi też umiarkowanie wilgotne powietrze z północnego-zachodu. Poza tym pogodę systematycznie zacznie kształtować już dynamiczny układ niskiego ciśnienia znad Morza Białego.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu nadal mogą rozwijać się liczne marznące mgły i zamglenia oraz między innymi będzie pogodnie i bez opadów. Jedynie miejscami i lokalnie może występować małe i zmienne zachmurzenie. Temperatura powietrza wyniesie od +1°C do +3°C. Wiatr na ogół będzie słaby ze zmiennych kierunków. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach pomału będzie już spadać oraz o północy na poziomie morza wskaże 1027 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i Wybrzeżu nadal mogą rozwijać się liczne mgły i zamglenia oraz między innymi będzie bez opadów. Jedynie miejscami będzie pojawiać się zmienne oraz duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura powietrza wyniesie od +15°C do +21°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach również będzie pomału spadać oraz w południe na poziomie morza wskaże 1024 hPa.

Comments are closed.