Na Pomorzu w poniedziałek będzie ciepło i słonecznie! – Prognoza na 6 kwietnia

Nad obszar północnej Polski napływać będzie na ogół ciepłe oraz między innymi początkowo też suche powietrze z południa i południowego-zachodu Europy. Poza tym pogodę przez najbliższe dni kształtować będzie wyż znad Ukrainy.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu przeważnie będzie pogodnie i bez opadów. Jedynie małe zachmurzeni z przejaśnieniami pojawi się częściowo nad samym morzem i w okolicach Ustki. Temperatura powietrza wyniesie od +1°C do +4°C. Wiatr na ogół słaby oraz umiarkowany i porywisty z południowego-wschodu w porywach do 30-50 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach pomału będzie spadać oraz o północy na poziomie morza wskaże 1032 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i Wybrzeżu będzie ciepło i też pogodnie oraz bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie w granicach +18°C. Wiatr na ogół będzie słaby oraz umiarkowany i porywisty z południowego-wschodu w porywach do 30-50 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach początkowo zacznie wyraźnie i bardzo mocno się wahać oraz w południe na poziomie morza wskaże 1031 hPa.

Comments are closed.