Na Pomorzu w środę będzie słonecznie i bez opadów! – Prognoza na 25 marca

W ciągu doby pogodę na Pomorzu również kształtować będzie wyż znad Białorusi i Rosji. Poza tym cały czas napływać będzie chłodne oraz dość ciepłe i na ogół też suche powietrze ze wschodu i z południowego-wschodu Europy.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu również mogą rozwijać się liczne marznące mgły i zamglenia oraz między innymi będzie pogodnie i bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie od -4°C do -1°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany z południowego-wschodu i ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od południa i południowego-zachodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach pomału będzie spadać i o północy na poziomie morza wskaże 1038 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i Wybrzeżu nadal mogą rozwijać się liczne mgły i zamglenia oraz dodatkowo będzie pogodnie i bez opadów. Jedynie zmienne oraz miejscami też duże zachmurzenie pojawi się na Wybrzeżu i w całym pasie nadmorskim. Temperatura powietrza wyniesie od +8°C do +9°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od południowego-wschodu i południowego-zachodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach nadal pomału będzie spadać oraz w południe na poziomie morza wskaże 1038 hPa.

Comments are closed.