We wtorek na Pomorzu będzie też pogodnie! – Prognoza na 24 marca

W ciągu doby pogodę na Pomorzu również kształtować będzie wyż znad Krajów Nadbałtyckich. Poza tym cały czas napływać będzie chłodne oraz między innymi też suche powietrze ze wschodniej części Europy.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu nadal mogą rozwijać się liczne marznące mgły i zamglenia oraz między innymi będzie pogodnie i bez opadów. Jedynie zmienne zachmurzenie miejscami może pojawić nad samym morzem oraz na Wybrzeżu. Temperatura powietrza wyniesie od -5°C do -3°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany z południowego-wschodu i ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od wschodu i północnego-wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach początkowo będzie się wahać a później zacznie powoli już spadać oraz o północy na poziomie morza wskaże aż 1041 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i Wybrzeżu również mogą miejscami rozwijać się liczne mgły i zamglenia oraz dodatkowo będzie pogodnie i bez opadów. Jedynie lokalnie i też miejscami może pojawić się małe zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura powietrza wyniesie od +6°C do +8°C. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od południowego-zachodu i południowego-wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach pomału będzie spadać oraz w południe na poziomie morza wskaże 1041 hPa.

Comments are closed.