We wtorek na Pomorzu będzie na ogół wietrznie! – Pogoda na 21 stycznia

W ciągu doby pogodę na Pomorzu początkowo będzie kształtować wyż oraz dodatkowo cały czas napływać będzie wilgotne i między innymi chłodne powietrze z zachodu Europy, które miejscami przyniesie liczne chmury i mgły.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu również możliwe są liczne marznące mgły i zamglenia oraz pojawi się zmienne i duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Poza tym powinno być bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie na ogół od 0°C do +3°C. Wiatr będzie umiarkowany oraz silny i porywisty z południowego-zachodu w porywach do 50-80 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach pomału zacznie już spadać i o północy na poziomie morza wskaże 1037 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i wybrzeżu nadal możliwe będą liczne mgły i zamglenia oraz między innymi pojawi się małe i dodatkowo też zmienne oraz duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Poza tym powinno być bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie od +5°C do +7°C. Wiatr będzie na ogół silny i porywisty z południowego-zachodu i ze zmiennych kierunków z przewagą wiejący od zachodu w porywach do 50-80 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach w dalszym ciągu początkowo będzie spadać i w południe na poziomie morza wskaże 1032 hPa.

Comments are closed.