Na Pomorzu w czwartek będzie dość pogodnie! – Pogoda na 2 stycznia

W ciągu doby pogodę na Pomorzu w dalszym ciągu kształtować będzie wyż znad Bałkanów. Poza tym napływać będzie na ogół chłodne oraz dość wilgotne powietrze z północnego-zachodu i zachodu Europy.

Autor Zdjęcia - Mariusz Jasłowski - Meteo24

Autor Zdjęcia – Mariusz Jasłowski – Meteo24

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i wybrzeżu będzie dość pogodnie oraz bez opadów i między innymi może też występować małe oraz zmienne zachmurzenie. Dodatkowo niewykluczone będą również liczne marznące mgły i zamglenia. Temperatura powietrza wyniesie od -2°C do +2°C. Wiatr będzie na ogół dość silny i porywisty z południowego-zachodu w porywach do 40-65 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach lekko spadnie i o północy na poziomie morza wskaże 1025 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i wybrzeżu również będą mogły rozwijać się liczne mgły i zamglenia oraz będzie dość pogodnie i bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie od +5°C do +8°C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany oraz dość silny i porywisty z południowego-zachodu w porywach do 40-65 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach w dalszym ciągu będzie pomału spadać i w południe na poziomie morza wskaże 1024 hPa.

Comments are closed.