Wtorek na Pomorzu na ogół będzie pochmurny! – Pogoda na 26 Listopada

Nad Pomorze z południowego-wschodu cały czas docierać będzie chłodne oraz na ogół wilgotne powietrze, które objawiać będzie się sporą ilością chmur i mgieł, które lokalnie będą między innymi ograniczać widoczność. Poza tym pogodę na tym obszarze kształtować dodatkowo będzie wyż znad Rosji.

Zdjęcie Ilustracyjne - Pixabay

Zdjęcie Ilustracyjne – Pixabay

Natomiast w ciągu nocy i o poranku na Pomorzu i Wybrzeżu nadal mogą rozwijać się liczne marznące mgły i zamglenia. W zamian tego pojawi się duże i na ogół zmienne zachmurzenie. Poza tym powinno być też bez opadów. Temperatura powietrza wyniesie od -2°C do 0°C. Wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany z południowego-wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach pomału będzie spadać i o północy na poziomie morza wskaże 1014 hPa.

Z kolei przed południem oraz w ciągu dnia i wieczorem na Pomorzu i Wybrzeżu na ogół będzie występować całkowite i między innymi duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Poza tym powinno początkowo być bez opadów ale dodatkowo niewykluczone są liczne mgły i zamglenia. Temperatura powietrza wyniesie od +4°C do +9°C. Wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany z południowego-wschodu. Ciśnienie atmosferyczne w kolejnych godzinach w dalszym ciągu będzie spadać i w południe na poziomie morza wskaże 1011 hPa.

Comments are closed.