W tygodniu nadal będzie wietrznie i deszczowo ! – prognoza na 29 stycznia

Z upływem doby pogodę w kraju nadal kształtować będzie niż znad południowej Skandynawii i Bałtyku. W dodatku na nowo pojawią się również intensywne opady deszczu oraz między innymi silny też wiatr.

 

 

Z kolei w ciągu nocy i o poranku na przeważającym obszarze będzie pochmurno oraz pojawią się przelotne opady deszczu i mżawki. Temperatura powietrza wyniesie od +2 do +7 stopni. Wiatr będzie nadal silny i porywisty oraz z kierunków zachodnich i od południowego – zachodu. Ciśnienie atmosferyczne nadal będzie spadać i o północy w Warszawie na poziomie morza wskaże 1020 hPa.

 

 

Natomiast przed południem oraz w ciągu dnia i też wieczorem w całym kraju będzie pochmurno oraz miejscami pojawią się przejaśnienia. W dodatku nadal występować będą między innymi przelotne intensywne opady deszczu lub mżawki i niewykluczone mogą być lokalne burze. Temperatura powietrza wyniesie od +5/7 na północnym – wschodzie oraz w Centrum i na wschodzie do +8/11 stopni termometry pokażą na pozostałym obszarze Polski i nad samym morzem. Wiatr nadal silny i porywisty z kierunków zachodnich i od południowego – zachodu. Ciśnienie atmosferyczne nadal będzie spadać i w południe w Warszawie na poziomie morza wskaże 1016 hPa.

Dodaj komentarz